A A A

Przychodnia OLK Wrocław

Fundusze Europejskie

Prezentacja OLK

OLK we Wrocławiu – s.p.z.o.z. zapewnia kompleksowe usługi medyczne w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz sprawdzoną i niezawodną aparaturę diagnostyczną. Dążeniem OLK we Wrocławiu jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów, umacnianie pozycji Przychodni na rynku usług medycznych.

W OLK we Wrocławiu – s.p.z.o.z. Pacjentami opiekują się lekarze posiadający duże doświadczenie zawodowe. Większość z nich posiada drugi stopień specjalizacji oraz tytuł doktora nauk medycznych. Poza tym, pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany pomocniczy personel medyczny i administracyjny.

OLK we Wrocławiu – s.p.z.o.z. zlokalizowana jest w centrum Wrocławia z dogodnym dojazdem wieloma środkami komunikacji miejskiej, w pobliżu dworca PKP Wrocław – Główny oraz PKS. Budynek posiada przestronne korytarze pełniące funkcje poczekalni, gdzie Pacjenci mogą wygodnie i w spokoju oczekiwać na wizytę u lekarza.

Pracownicy OLK we Wrocławiu stworzyli w Przychodni przyjazną, rodzinną atmosferę co sprawia, że Pacjenci czują się tutaj komfortowo, mają poczucie, że są najważniejsi i zawsze mogą liczyć na fachową opiekę, życzliwość, otwartość na ich problemy i wsparcie całego personelu.